CISCO886-K9 Cisco Router 886 ADSL2/2+ AnnexB Router
CISCO886-K9 Overview
Updated Price and Quantity Discount
Request a Quote Click for RFQ
or
Your Payment is 100% Secure
CISCO886-K9 Technical Specifications
Cisco Router 886 ADSL2/2+ AnnexB Router
Product Number: CISCO886-K9
Description: Cisco 886 ADSL2/2+ Annex B Router
Default and maximum flash memory: 128 MB
USB devices supported:
USB eTokens
USB flash memory
External power supply
Universal 100 to 240 VAC input; 60W, 12 VDC output
Physical dimensions and weight
Power
Product power specifications:
AC input voltage: 100 to 240 VAC
Frequency: 50 to 60 Hz
Maximum output power: 60W
Output voltages: 12 VDC
Optional internal PoE with external adapter:
Maximum output power: 80W
External output voltage: 48 VDC
Approvals and compliance
Emissions:
47 CFR Part 15: 2006
CISPR22: 2005
EN300386: V1.3.3: 2005
EN55022: 2006
KN 22: 2005
VCCI: V-3/2006.04
CISCO886-K9 CISCO886-K9 Cisco Router 886 A...