CISCO887V-SEC-K9 Cisco 887V VDSL2 over POTS Sec Router
CISCO887V-SEC-K9 Overview
Updated Price and Quantity Discount
Request a Quote Click for RFQ
or
Your Payment is 100% Secure
CISCO887V-SEC-K9 Technical Specifications
Cisco 887V VDSL2 over POTS Sec Router
Product Number: CISCO887V-SEC-K9
Description: Cisco 887 VDSL2 over POTS Security Router with Advanced IP Services
Default and maximum flash memory: 256 MB
External power supply
Universal 100 to 240 VAC input; 60W, 12 VDC output
Product power specifications:
AC input voltage: 100 to 240 VAC
Frequency: 50 to 60 Hz
Maximum output power: 60W
Output voltages: 12 VDC
Optional internal PoE with external adapter:
Maximum output power: 80W
External output voltage: 48 VDC