PWR-C1-715WAC Cisco 715 WATT Redundant Power Supply
PWR-C1-715WAC Overview
Updated Price and Quantity Discount
Request a Quote Click for RFQ
or
Your Payment is 100% Secure
PWR-C1-715WAC Technical Specifications
Cisco 715 WATT Redundant Power Supply For Catalyst 3850
General Information
Manufacturer Cisco Systems, Inc
Brand Name Cisco
Redundant Power Supply
Product Name 715W AC Power Supply Spare 715 Watt
Product Type AC Power Supply
Power Description
Input Voltage 220 V AC
Input Voltage 110 V AC